Przyłącz się do nas! Serdecznie zapraszamy! Razem zrobimy więcej!

Jesteśmy organizacją pozarządową, której misją jest wielopłaszczyznowa pomoc osobom niepełnosprawnym oraz ich rodzinom. W związku ze 100 rocznicą urodzin św. Jana Pawła II dla upamiętnienia tegoż jubileuszu jako Wotum Wdzięczności Archidiecezji Przemyskiej za Wielkiego Rodaka i Papieża pragniemy utworzyć Dom Miłosierdzia im. św. Jana Pawła II dla osób z niepełnosprawnością, w adoptowanym na ten cel zabytkowym obiekcie w Przeworsku. Budynek ten wymaga gruntownych prac remontowych i wykończeniowych.

Niesienie pomocy dla najsłabszej, często bezradnej grupy społecznej, dobrowolne i bez wynagrodzenia angażowanie się w działalność charytatywną to główne cele działalności członków stowarzyszenia

Czynimy starania  w kierunku pozyskania środków unijnych jak również zwracamy się do osób dobrej woli o wsparcie finansowe na tzw. wkład własny do realizacji tego projektu. Planowana inwestycja jest bardzo kosztowna  ale świadomość, że na terenie powiatu przeworskiego zamieszkuje ok. 2 tysiące osób o znacznym stopniu  niepełnosprawności inspiruje nas do działania.

Przyłącz się do nas aktywnie: finansowo, materialnie, charytatywnie lub poświęć cząstkę własnego czasu dla innych i nawiąż z nami kontakt.

W imieniu tych którzy prosić nie mogą, serdecznie dziękujemy!

Przyłącz się do nas! Serdecznie zapraszamy! Razem zrobimy więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry